Driver krokového motoru BIGTREETECH TMC2209 V1.3 BOM

Skladem (10 ks)
Kód: 1913
160 Kč / ks 132,20 Kč bez DPH

BIGTREETECH TMC2209 V1.3  je vysoce kvalitní ovladač krokového motoru určený pro 3D tiskárny. Je schopen poskytovat až 2,0A trvalého proudu a 2,8A špičkového proudu a má rozsah napětí 4,75V až 28V. Je také vybaven technologií StealthChop2 pro ultra tichý provoz. Ovladač vám umožňuje pracovat ve dvou režimech: step / dir nebo UART. Flexibilní interpolační jednotka microPlyer může provést až 256 mikrokroků. Bigtreetech TMC2209 V1.3 používá test uzamčení motoru Stallguard , který vám umožňuje ověřit poruchu této komponenty. Dynamické ovládání Coolstep ušetří až 75% elektrické energie. Ovladač se snadno instaluje a je dodáván s chladiči pro lepší chlazení. Je také navržen tak, aby byl kompatibilní se širokou škálou desek 3D tiskáren, včetně kombinací s ostatními verzemi driveru (V1.2 a V1.3).

 

StallGuard je funkce bezsenzorového navádění ovladače motoru TMC2209. Monitoruje změny v proudu motoru a umožňuje řidiči zjistit, kdy se motor zastavil, a vrátit tiskárnu do výchozí polohy. Tato funkce zajišťuje přesnost výtisků a nepoškození motorů.

CoolStep je technologie dynamického řízení, která je založena na hodnotách StallGuard. Je navržen tak, aby snižoval spotřebu energie motoru tím, že pohání motory na minimální množství požadované pro aktuální stav zatížení.

StealthChop je režim chopper používaný v hlučnosti motoru ovladačů TMC2209 a zlepšuje účinnost motoru. Funguje tak, že snižuje proud v motoru, když se motor nepoužívá, což má za následek tišší provoz a nižší spotřebu energie.

SpreadCycle je technologie řízení motoru, která je součástí TMC2209. Používá se k dosažení vyšší dynamiky pohybu a lepšího motorového točivého momentu při nízké hlučnosti. SpreadCycle se skládá ze dvou částí: chopperu a regulátoru proudů. Chopper převádí proud motoru na pulsní proud, který se používá k řízení motoru. Regulátor proudů umožňuje rychlé řízení proudů, což umožňuje vysokou dynamiku pohybu. Kromě toho může být SpreadCycle kombinován s technologií StallGuard pro bezsenzorové homování.

 

Specifikace ovladače

 

  • Napájecí napětí: 4,75 V až 28 V DC
  • Spotřeba proudu cívky (hodnota RMS): 2 A.
  • Maximální počet mikrokroků: 256
  • Celkové rozměry: 20,32 x 15,24 mm

obsahuje kabel a chladič.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu